شرکت رادفان | طراحی سایت در اهواز | میزبانی وب | ثبت دامنه | سئو

طراحی وب سایت در اهواز

طراحی وب در اهواز | راه حل های مجازی سازی و اتوماسیون

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
 • طراحی وب اهواز

طراحی وب سایت در اهواز، خوزستان، ایران

طراحی سایت و پورتال، با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت وب سایت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت” یا پورتال صورت می پذیرد.در طراحی سایت و پورتال، از نرم افزار سما به عنوان سامانه مدیریت وب سایت و پورتال استفاده می شود که متشکل از ماژولهایی است که مشتری با توجه به نیازهای خود در طراحی سایت یا پورتال، می تواند از آنها بهره مند گردد.

واحد طراحی وب شرکت رادفان با بیش از پنج سال سابقه در طراحی وب سایت” ها و پورتال های اطلاع رسانی مجری پروژه های بزرگی بوده است.

از جمله راه حل های واحد طراحی وب شرکت رادفان در طراحی سایت و راه اندازی پورتال ها، راه حل مبتنی بر نرم افزار سما (سامانه مدیریت اطلاعات سما) است.

سما با بهره مندی از تجربه سه ساله در ساخت و نگهداری و پشتیبانی به عنوان نرم افزار کنترل محتوا و نگهداری بسیاری از وب سایت ها و پورتال ها مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از نقاط قوت سما در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار این است که تولید این نرم افزار از A تا Z در طی دو سال در رادفان صورت گرفته است و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی نمی باشد، لذا معایب و محدودیتهایی همچون امکان سفارشی سازی، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته های اکثر مشتریان می باشد) را ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به شرح موارد ذیل خواهیم پرداخت.

نحوه کار وب سایت: ایستا یا پویا؟

کلیه وب سایتهای اجرایی در شرکت رادفان فارغ از میزان صفحات به صورت کاملا پویا و مبتنی بر نرم افزار مدیریت محتوای – CMS – سما طراحی و پیاده سازی می گردند. چرا که هم اکنون هزینه طراحی سایت ( طراحی وب ) و نگهداری آن به صورت کاملا ایستا بیش از مشابه پویای آن است.
مجوز دسترسی به سامانه مدیریت محتوا از طرف مشتری ، انتخابی است، این بدین معنی است که مشتری (به دلیل کوچک بودن کسب و کار و یا عدم نیاز به بروزرسانی مستمر) می تواند از دسترسی به مدیریت محتوای وب سایت خود صرف نظر کند و در این صورت در هزینه های خود صرفه جویی نماید.

طراحی و نصب رابط گرافیکی وب سایت:

با توجه به اهمیت رابط گرافیکی وب سایت و حساسیتهایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، رادفان روال ویژه ای برای رسیدن به بیشینه رضایت مشتری در این مورد در نظر گرفته است.
در روال رادفان متناسب با نوع کسب و کار مشتری، ۱ تا ۳ طرح گرافیکی بوسیله “وب گرافیستهای” شرکت آماده می­گردد. این طرحها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می گردند.
طرحهای ارائه شده، به نحوی طراحی می شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم وب سایت بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی وب سایت طراحی می گردد. این طرح برای اجرا به واحد برنامه سازی رادفان ارجاع می گردد.
در واحد برنامه سازی طرح گرافیک وب سایت جهت نصب در نرم افزار مدیریت پویای وب سایت برش خورده و نصب می گردند. کلیه استانداردهای وب در این مرحله رعایت خواهند شد. در نهایت اطلاعات مشتری متناسب با نقشه وب سایت، در سایت قرار داده می شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب وب هاستینگ انجام می گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در وب سایت آنلاین، کار طراحی سایت ( طراحی وب ) و راه اندازی آن به پایان می رسد.

ایستا یا پویا؟

کلیه وب سایتهای اجرایی در شرکت رادفان فارغ از میزان صفحات به صورت کاملا پویا و مبتنی بر نرم افزار مدیریت محتوای – CMS – سما طراحی و پیاده سازی می گردند.

کلیه وب سایتهای اجرایی در شرکت رادفان فارغ از میزان صفحات به صورت کاملا پویا و مبتنی بر نرم افزار مدیریت محتوای – CMS – سما طراحی و پیاده سازی می گردند. چرا که هم اکنون هزینه طراحی سایت ( طراحی وب ) و نگهداری آن به صورت کاملا ایستا بیش از مشابه پویای آن است.
مجوز دسترسی به سامانه مدیریت محتوا از طرف مشتری ، انتخابی است، این بدین معنی است که مشتری (به دلیل کوچک بودن کسب و کار و یا عدم نیاز به بروزرسانی مستمر) می تواند از دسترسی به مدیریت محتوای وب سایت خود صرف نظر کند و در این صورت در هزینه های خود صرفه جویی نماید.

طراحی پرتالهای سازمانی:

توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه های مختلف سبب رویکرد مدیران به بهره برداری از مزایای کاربردی آن شده است. اغلب سازمانها و شرکت های بزرگ (دولتی و خصوصی)، برای معرفی خدمات و رشد و توسعه سازمانی نیاز به انتشار صحیح مطالب درون سازمانی و برون سازمانی بر روی یک پورتال مرکزی خواهند داشت.

در اکثر مواقع مفهوم پورتال با وب سایت اشتباه گرفته می شود اما باید توجه نمود که پورتال مفهومی بسیار فراتر و گسترده تر از وب سایت دارد. این سوء تعبیر بیشتر به این خاطر بوجود می آید که یک پورتال از طریق وب نیز قابلیت تعامل با کاربران و پرسنل مختلف را دارد. ولی در واقع یک پورتال ، درگاه ، دروازه یا مکانی است که اطلاعات ، اسناد و امور مهم اعم از اطلاعات و اسناد درون سازمان و سازمانهای مرتبط را بصورت یکپارچه ، سازماندهی و مدیریت می نماید و امکان ثبت و تغییر و مدیریت اطلاعات ، اسناد ، پرسنل و کاربران را بصورتی جامع و به روشهای مختلف تحت وب و تحت شبکه های گوناگون دیگری مانند شبکه های اینترانت و… فراهم می نماید.

همچنین یکی از قابلیتهای ویژه و اساسی پورتال ها، امکان ارتقاء و گسترش بر اساس نیازهای سازمان است یعنی یک پورتال این قابلیت را دارد که شبیه یک مادر بورد پیشرفته کامپیوتر عمل نماید و کلیه بخش ها و امکانات آن با توجه به نیازهای سازمان در طول زمان قابل گسترش و ویژه سازی باشد. بطوریکه قابلیتها و امکانات جدید بصورت برنامه های جانبی و ماژول برای سیستم ساخته شده و قابل راه اندازی بر روی آن باشند.

همچنین قابلیت یکپارچه سازی پورتال یکی از ویژگیهای اساسی پورتال می باشد که در واقع یک پورتال اطلاعات، اسناد و سرویسهای منابع مختلف را کنار یکدیگر بصورت یکپارچه قرار داده و تحت یک طرح ویژه و امنیتی ارائه می نماید که این ویژگی نه تنها کلیه منابع یک سازمان را به هم پیوند می دهد بلکه اطلاعات و اسناد بین سازمانها و نهادهای مختلف را نیز می تواند بصورت یکپارچه سازماندهی نماید.

و هدف نهائی از راه اندازی پورتال تعامل میان مدیران و کارمندان و مشتریان یا کاربران و جلوگیری از اتلاف وقت ارباب رجوع و از سوی دیگر فراهم کردن امکان مدیریت متمرکز در سازمان برای مدیران و معاونان مؤسسات و سازمان ها می باشد.

از ویژگی های پورتال های طراحی شده توسط رادفان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • * مدیریت کاربران
 • * امکان سطوح دسترسی کاربران
 • * مدیریت منو ها و زیر منو ها
 • * مدیریت صفحات با استفاده از ماژول صفحه ساز
 • * مدیریت اخبار
 • * مدیریت مقالات و گروه مقالات
 • * ماژول RSS
 • * گالری تصاویر
 • * مدیریت محصولات
 • * سیستم ارسال پیامک
 • * امکان ارسال ایمیل
 • * تبلیغات
 • * ویرایشگر قوی متن با امکان با قابلیت نمایش تصویر و …
 • * سیستم نظر سنجی
 • * …

و دیگر امکانات مورد نیاز هر سازمان که به صورت اختصاصی و بر مبنای نیازمندی های خاص آن سازمان طراحی و پیاده سازی می گردد.

 • مشاوره
 • قرارداد و نحوه پرداخت
 • اجرای پروژه
 • کنترل در روند اجرا
 • ورود اطلاعات

روند انجام یک پروژه در رادفان

ما در رادفان با توجه به زمینه کاری و مسائل فنی و هنری وب سایت شما آماده ارائه انواع مشاوره در زمینه های ذیل می باشند:

قرارداد و نحوه پرداخت

روند تهیه و تنظیم یک قرارداد در رادفان به این صورت می باشد که، ابتدا پیش فاکتور و نمونه قرارداد برحسب نیاز و درخواست مشتری برای ایشان تنظیم و ارسال می گردد. پس از آن، همکاران ما در واحد فروش نسبت به تنظیم قرارداد اقدام نموده و آن را در محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری به امضاء طرفین می رسانند.
پس از انجام موارد فوق واحد طراحی وب شرکت بر اساس برنامه زمان بندی مشخص شده در قرارداد نسبت به انجام کار اقدام می نماید. در قرارداد طراحی وب و نصب سیستم مدیریت محتوا و پورتال، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات وب سایت، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی از محصول، شرایط گارانتی خدمات و همچنین جریمه تاخیر در تحویل کار پیش بینی و قید شده است. نحوه پرداخت مبلغ قرارداد به شرح ذیل می باشد:

 • ۷۰ درصد از مبلغ کل به صورت پیش پرداخت
 • ۳۰ درصد از مبلغ کل پس از تکمیل موضوع قرارداد و تایید مشتری

اجرای پروژه

روند انجام یک پروژه طراحی وب خواه استاتیک (Static Website)، فلش (Flash Website) و یا سیستم مدیریت محتوا و پورتال (CMS & Portal) در شرکت رادفان (Radfan) ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد هر پروژه آغاز می گردد.

با مشاهده سایت های مختلف در زمینه کاری مشتری و آنالیز هر یک از آنها توسط تیم فنی و هنری بخش طراحی، ابتدا نکات مثبت و منفی هر یک بررسی شده و با در نظر گرفتن سلایق و ایده های مشتریان سعی می شود در انتها سایتی کارآمد و مفید ایجاد گردد.

کنترل در روند اجرا توسط بخش هنری و تعامل با مشتری

رادفان در انجام پروژه های طراحی وب خود از سیستم منحصر به فردی استفاده می کند.

به این ترتیب که در کنار تیم فنی طراحی وب شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و طراحی وب، نظارت مستمر تیم هنری نیز وجود دارد و مشتریان از طریق کنترل پنل مدیریت پروژه در هر لحظه به وضعیت پیشرفت پروژه طراحی وب خود و بخش های آماده شده دسترسی خواهند داشت و نظرات مفید ایشان در تولید محصول نهایی نقش موثری ایفا می کند.

ورود اطلاعات اولیه وب سایت

با توجه به سرویس انتخابی طراحی وب، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند از سرویس ورود اطلاعات اولیه (Data Entry) استفاده کنند. این سرویس به کاربرانی که تجربه کمتری در زمینه ایجاد وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند.